| | |
| martucha | 11.05.2009 18:39:15 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Łódź
Posty: 384 #260709 Od: 2009-1-13
| nooooooooo to co z imprezka? piatek - sobota czy sobota - niedziela? bo nie wiem, kiedy przyjezdzac . i siostre szalona zabieram ze soba tyz. dajcie znac.
_________________ tut, tut, tut
|
| | |
| Juanita | 11.05.2009 20:56:35 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Posty: 542 #260770 Od: 2009-1-14
| W tym tygodniu jest imprezka, bo musimy wszyscy odpracować moje imieniny Tym razem te kalendarzowe A jaką siostrę? Tą wiekowo taką jak ja???  _________________ Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic. |
| | |
| martucha | 11.05.2009 20:58:27 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Łódź
Posty: 384 #260771 Od: 2009-1-13
| yes. w twoim wieku, smarkule wy  to co - piatek czy sobota? _________________ tut, tut, tut
|
| | |
| Juanita | 12.05.2009 09:42:57 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Posty: 542 #260890 Od: 2009-1-14
| Nie wiem Martucha ale mogę was obie przenocować. Co ty na to? Ale ja bym chciała w piątek wyskoczyć. Takie moje skromne zdanie. _________________ Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic. |
| | |
| pisario | 12.05.2009 10:19:21 |

Grupa: Administrator 
Posty: 481 #260899 Od: 2009-1-13
| Mnie raczej w piątek w Łodzi wcale nie będzie. Ale to niczemu nie przeszkadza  _________________ W roku 1945 rozpętał się pokój. |
| | |
| Sloma | 12.05.2009 10:22:23 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: HollyŁódź
Posty: 36 #260900 Od: 2009-2-10
| piatek to jest to |
| | |
| martucha | 12.05.2009 12:26:47 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Łódź
Posty: 384 #260924 Od: 2009-1-13
| chetnie asik ofkors  tylko jeszcze nie wiem o ktorej dojedziemy  ale sie zdzwonimy, ok? _________________ tut, tut, tut
|
| | |
| Juanita | 12.05.2009 17:30:04 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Posty: 542 #261057 Od: 2009-1-14
Ilość edycji wpisu: 1 | OK, OK, OK 
Kto jeszcze chciałby spędzić z nami w sobotnią noc?    _________________ Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic. |