Forum Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi.




NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » HYDE PARK - CZYLI WSZYSTKO I NIC » WEEKEND NAJBLIZSZY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

weekend najblizszy

15,16,17
  
martucha
11.05.2009 18:39:15
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Łódź

Posty: 384 #260709
Od: 2009-1-13
nooooooooo to co z imprezka? piatek - sobota czy sobota - niedziela? bo nie wiem, kiedy przyjezdzac wesoły. i siostre szalona zabieram ze soba tyz. dajcie znac.

_________________
tut, tut, tut
  
Juanita
11.05.2009 20:56:35
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Łódź

Posty: 542 #260770
Od: 2009-1-14
W tym tygodniu jest imprezka, bo musimy wszyscy odpracować moje imieninyjęzor Tym razem te kalendarzowewesoły A jaką siostrę? Tą wiekowo taką jak ja??? wesoły
_________________
Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic.
  
martucha
11.05.2009 20:58:27
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Łódź

Posty: 384 #260771
Od: 2009-1-13
yes. w twoim wieku, smarkule wy wesoły
to co - piatek czy sobota?
_________________
tut, tut, tut
  
Juanita
12.05.2009 09:42:57
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Łódź

Posty: 542 #260890
Od: 2009-1-14
Nie wiem Martucha ale mogę was obie przenocować. Co ty na to? Ale ja bym chciała w piątek wyskoczyć. Takie moje skromne zdanie.
_________________
Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic.
  
pisario
12.05.2009 10:19:21
poziom 5

Grupa: Administrator 

Posty: 481 #260899
Od: 2009-1-13
Mnie raczej w piątek w Łodzi wcale nie będzie. Ale to niczemu nie przeszkadza bardzo szczęśliwy
_________________
W roku 1945 rozpętał się pokój.
  
Sloma
12.05.2009 10:22:23
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: HollyŁódź

Posty: 36 #260900
Od: 2009-2-10
piatek to jest towesoły
  
martucha
12.05.2009 12:26:47
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Łódź

Posty: 384 #260924
Od: 2009-1-13
chetnie asik ofkors bardzo szczęśliwy
tylko jeszcze nie wiem o ktorej dojedziemy jęzor
ale sie zdzwonimy, ok?
_________________
tut, tut, tut
  
Juanita
12.05.2009 17:30:04
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Łódź

Posty: 542 #261057
Od: 2009-1-14


Ilość edycji wpisu: 1
OK, OK, OK wesoły

Kto jeszcze chciałby spędzić z nami w sobotnią noc? wesoływesoływesoły
_________________
Życie jest jedynie przelotnym cieniem,żałosnym aktorem co przez godzinę puszy się i miota na scenie,po czym znika opowieścią idioty,pełnej wrzasku i wściekłości,a nie znaczącej nic.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » HYDE PARK - CZYLI WSZYSTKO I NIC » WEEKEND NAJBLIZSZY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

http://dziennikarstwo.iq24.pl/ - Twoja skarbnica wiedzy !