Forum Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi.
HOME
| Lista wszytkich tematów w których użytkownik był aktywny
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Temat/Opis
Grupa
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
warsztaty kominikacji i integracji
Wrażenia po egzaminach
martucha
10
549
26.11.2014 11:05:26
Witam pierwszy!
[
1
2
3
...
7
8
9
]
Witamy Się!
pisario
161
7 643
14.01.2010 20:43:36
Konferencje Prasowe
[
1
2
3
4
5
]
Postępy prac.
Notatki, materiały z przedmiotów
pisario
86
4 004
06.07.2009 19:47:14
Dziennikarstwo prasowe
zaliiczennie u "Sloka"
Sesje
zegarynka
7
662
28.06.2009 19:28:25
Wielka prośba
P.Ciołkiewicz
Notatki, materiały z przedmiotów
Sloma
5
589
20.06.2009 13:27:43
Wstęp do nauki o komunikowaniu P.C.
Notatki, materiały z przedmiotów
Juanita
17
975
11.06.2009 11:58:37
WPISY DO INDEKSÓW
[
1
2
3
4
]
Sesje
Juanita
67
3 817
03.06.2009 19:12:06
weekend najblizszy
15,16,17
Hyde Park - czyli wszystko i nic
martucha
8
682
12.05.2009 17:30:04
Telewizja na żywo....
[
1
2
]
czyli jak się w TVN24 przewrócili :)
Hyde Park - czyli wszystko i nic
pisario
30
2 078
10.05.2009 16:03:13
sobota-niedziela
[
1
2
3
]
imprezka?
Hyde Park - czyli wszystko i nic
martucha
43
2 627
28.04.2009 16:05:38
21 marca
imprezka :)
Hyde Park - czyli wszystko i nic
pisario
7
535
21.03.2009 08:43:06
Nowy plan
[
1
2
3
4
]
Notatki, materiały z przedmiotów
Juanita
75
3 224
03.03.2009 09:39:25
Dostaliśmy pozdrowienia :)
Hyde Park - czyli wszystko i nic
pisario
8
575
28.02.2009 14:09:26
Grono niezależnych recenzentów
Osiągnięcia, publikacje
Juanita
20
979
26.02.2009 21:29:27
II semestr
[
1
2
]
wrażenia...
Hyde Park - czyli wszystko i nic
Juanita
32
1 624
25.02.2009 17:53:15
20-21 luty jak kto woli.
[
1
2
3
4
5
]
Idźiemy na impreze!!
Hyde Park - czyli wszystko i nic
dawidek20
100
4 078
25.02.2009 09:57:58
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
http://dziennikarstwo.iq24.pl/ - Twoja skarbnica wiedzy !