Kryzysowe loga korporacji
które najlepsze? :)
http://www.joemonster.org/art/10964/Kryzysowe_loga_rozwiazanie_konkursu

Jak dla mnie nagroda 1-wsza, Legło wesoły


  PRZEJD NA FORUM