| Znowu cos niewyjasnionego |
| Dla mnie to jest po prostu burdel. Mamy nieoznaczoną ilość godzin siedzieć z v-ce ministrem, tylko dlatego, żeby zapewnić audytorium dla jakże popularnego Patio TV? (bo pewnie tam będą). Ciekawi mnie jak sprawdzą tam listę. To jest naprawdę chore. Ciekawe ile ten to potrwa i jaki przedmiot tracimy... Naprawdę nie płacę im za wysłuchiwanie polityków, a jednocześnie nie czuję się gotowy, aby im zadawać jakiekolwiek pytania. |