Znowu cos niewyjasnionego
Z pokoju studenta:

Uwaga studenci Dziennikarstwa i komunikacji społecznej!
Dnia 22 lutego(niedziela) br o godzinie 12 w auli K 312
(ul. Sterlinga 26) odbędzie się debata publiczna pod patronatem Pana Senatora i Wiceministra
Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego. Tematem debaty będą
"Osiągnięcia i niedociągnięcia polskiej transformacji ustrojowej
1989-2009". Debatę otworzy prof. Zbigniew Pełczyński, b. politolog
Uniwersytetu Oksfordzkiego i Prezes Zarządu SSL.
Obecność studentów obowiązkowa!

--
To mamy miec w tylku wyklady? Nie trybie...


  PRZEJDŹ NA FORUM