| Znowu cos niewyjasnionego |
| Z pokoju studenta: Uwaga studenci Dziennikarstwa i komunikacji społecznej! Dnia 22 lutego(niedziela) br o godzinie 12 w auli K 312 (ul. Sterlinga 26) odbędzie się debata publiczna pod patronatem Pana Senatora i Wiceministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego. Tematem debaty będą "Osiągnięcia i niedociągnięcia polskiej transformacji ustrojowej 1989-2009". Debatę otworzy prof. Zbigniew Pełczyński, b. politolog Uniwersytetu Oksfordzkiego i Prezes Zarządu SSL. Obecność studentów obowiązkowa! -- To mamy miec w tylku wyklady? Nie trybie... |