Forum Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi.
HOME
| Lista wszytkich tematów w których użytkownik był aktywny
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Temat/Opis
Grupa
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
Ważna informacja!
[
1
2
]
Propozycje zmian w forum
pisario
33
1 935
14.01.2010 20:52:05
AHE do likwidacji
[
1
2
3
]
Informacja na stronie MNSzW
Pręgierz
ewajopp
55
15 125
23.09.2009 10:09:55
AHE w Londynie
dziennikarstwo śledcze? ;)
Hyde Park - czyli wszystko i nic
ina24
7
1 218
08.07.2009 11:21:08
SPECJALIZACJA
Socjo- PR czy DZIENNIKARSTWO "RTV" ???
Nowości, ważne informacje
Juanita
16
791
20.06.2009 20:04:54
TERMINY
II semestr
Sesje
K.
12
814
16.06.2009 16:23:41
Wstęp do nauki o komunikowaniu P.C.
Notatki, materiały z przedmiotów
Juanita
17
975
11.06.2009 11:58:37
ODWOŁANE WYKŁADY/ ZMIANY W PLANIE
nowinki dot. zmian w planie zajęć
Notatki, materiały z przedmiotów
Juanita
10
650
29.05.2009 12:50:39
Nowiny!!!
Wstawiamy tu ważne informacje.
Nowości, ważne informacje
Juanita
2
567
29.05.2009 08:30:52
konferencje prasowe
ważne!!!
Nowości, ważne informacje
jozin
8
533
30.04.2009 16:51:42
dziennikarstwo prasowe
wymiana maili z DP
Notatki, materiały z przedmiotów
martucha
5
632
07.04.2009 15:39:33
Administrację
lub Zarząd Zieleni Miejskiej...
Pręgierz
przemo
9
666
25.03.2009 21:17:29
21 marca
imprezka :)
Hyde Park - czyli wszystko i nic
pisario
7
536
21.03.2009 08:43:06
Profanacja grobów
Pręgierz
easyrider
4
523
19.03.2009 15:00:51
dziekanat
legitymacje
Wrażenia po egzaminach
temblakus
10
628
28.02.2009 13:24:48
Grono niezależnych recenzentów
Osiągnięcia, publikacje
Juanita
20
980
26.02.2009 21:29:27
Sprawy oraganizacyjne
Propozycje zmian w forum
pisario
15
692
25.02.2009 21:14:22
II semestr
[
1
2
]
wrażenia...
Hyde Park - czyli wszystko i nic
Juanita
32
1 627
25.02.2009 17:53:15
20-21 luty jak kto woli.
[
1
2
3
4
5
]
Idźiemy na impreze!!
Hyde Park - czyli wszystko i nic
dawidek20
100
4 085
25.02.2009 09:57:58
Ekonomia
[
1
2
3
4
]
Sesje
pisario
71
3 232
19.02.2009 12:43:46
Działania Twórcze
[
1
2
]
Sesje
pisario
23
1 408
06.02.2009 20:10:32
STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
[
1
2
3
]
termin- 23.01
Sesje
Juanita
56
2 273
05.02.2009 21:54:15
Terminy
[
1
2
3
]
semestr I
Sesje
MagikJohnson
56
2 833
01.02.2009 20:10:32
Retoryka egzamin
[
1
2
]
o co kaman?
Sesje
zegarynka
21
2 133
29.01.2009 23:28:06
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
http://dziennikarstwo.iq24.pl/ - Twoja skarbnica wiedzy !